Perfect World Europe Yılbaşı Etkinlikleri Başladı!

0
78 views

mutlu yillar banner

Her özel dönemde olduğu gibi bu yılbaşında da Perfect World Entertainment’ın oyunları günün anlam ve önemine yakışan eğlenceli özelliklerle donatılıyor. Beğenilen ücretsiz MMO oyunların önde gelen yayıncılarından Perfect World Europe, yılbaşına haftalar kala, 2015 kutlamalarının detaylarını duyurdu. Neverwinter, Forsaken World, Swordsman, Star Trek Online ve Perfect World International oyunlarının tüm oyuncuları için ekstra etkinlikler, yarışmalar ve heyecan verici ödüller oyunlara eklendi!

Neverwinter: 18 Aralık’tan 8 Ocak’a kadar Neverwinter’ın Kış Festivali çerçevesindeki popüler buz üzerindeki canavarlarla savaşlar, stat yükselten yıldız gözetleme etkinliği, buz balıkçılığı ve kızak yarışları geri dönüyor. Bu yılın etkinliği, aralarında Buz Perisi yoldaşı, Kış Kurdu yoldaşı ve her gün dağıtılacak olan, ayrıca kısıtlı sayıda sezonluk yoldaş içeren bol sürprizli ücretsiz Yıldız Işığı Paketi’nin de bulunduğu yepyeni ödüllerle gelecek.

Forsaken World: Noel ağaçları Forsaken World’de büyük bir özenle süslendi! Oyuncular, tüm dünyaya yayılmış Noel ağaçlarının altındaki hediyelerini bulmak için Kış Tepeleri’ne doğru büyülü bir yolculuğa davet ediliyor.

Star Trek Online:  Çok sevilen Uzay Yolu evrenini oyun dünyasına ilk kez devasa bir ölçekte getirdiği için ayrı bir yeri olan Star Trek Online’da yılbaşı etkinlikleri başladı bile! Star Trek Online Kış Festivali, 4 Aralık’ta başladı ve 15 Ocak gününe kadar devam edecek. Bu festivalle birlikte Q bir kez daha şakalar ve kutlamalarla dolu bir tatil etkinliğiyle ortamlara dönüyor. Gözü dönmüş Snowmen, Gingerbread halkının kasabası, buz pateni ve kış temalı pek çok yaratıktan oluşan bir ırk gibi eğlencelere katılmak, Neelix ile turta yeme yarışması yapmak gibi! Winter Coat’lar, Snow Weapon’lar, Klingon Plasma Bat’leth ve daha fazlası için yepyeni yılbaşı temalı aksesuarlar toplayın. Işınlanın ve aksiyona hemen dalın!

Swordsman: Joe Chen’in bu yılbaşı sezonunda size ihtiyacı var! 18 Aralık’tan itibaren ona, festival modasına bürünmesi ve bir de tapılası Reindeer (ren geyiği) yoldaş edinmesi için yardımcı olabilirsiniz.

Perfect World International: Bu yılın yılbaşı etkinlikleri için, tüm oyuncular yepyeni topluluk etkinliklerine davet edildi. Bu etkinlikler arasında PWI topluluk yöneticileri ile yepyeni PvP savaşları, sanat/çizim yarışmaları, Photoshop Savaşları ve hatta bir de, oyuncuların en çok istedikleri eşya için dileklerini kaleme alacakları ve en ilgi çekici yazarların Yılbaşı hediyesi kazanacağı bir “Bir Dilek Tut” etkinliği var.