Orcs Must Die Unchained, PlayStation 4 için Geliyor!

0
43 views

6 ile 7 Aralık tarihlerinde Las Vegas’ta gerçekleşen PlayStation Experience’te oyun şirketi Gameforge ve geliştirici şirket Robot Entertainment, Sony Computer Entertainment ile birlikte çok oyunculu Orcs Must Die! Unchained’in PlayStation 4 sürümünü duyurdu.

Orcs Must Die Unchained Temper

Gameforge CEO’su Carsten van Husen: “Bilgisayarda Free-to-Play ile çok olumlu neticeler aldık. Şimdi konsolu denemek istiyoruz: Orcs Must Die! Unchained harika bir oyun ve şu anki konsol piyasasına çok uygun. Görünüşe bakılırsa Sony de bizimle hemfikir ki konsolun Free-to-Play öncülüğünü yapmak için OMD!U’yu seçti.

Orcs Must Die Unchained Stinkeye

İster bilgisayar ister konsol: Ork’lar ölmeli!

Orcs Must Die! Unchained şu an kapalı Beta aşamasında ve oyun topluluğunun değerli geri dönümleri sayesinde sürekli düzenlenip geliştiriliyor. Kale zaferleri türündeki bu oyun kale savunma mekanizmasıyla üçüncü şahıs nişan oyunlarına benzer sürükleyici özellikleri sayesinde stratejik açıdan zorlu, beş oyunculu ekiplerle PvP mücadelelerine odaklanır.

Orcs Must Die Unchained Apprentice

Değişik değişik haritalardaki hedef rakip ekip ve orduları bilgisayar güdümlü silah arkadaşlarınla omuz omuza, sana ait Rift’e ulaşıp yıkmalarını engellemektir. Güçlü barbarlardan zarif okçulardan büyülü yeteneklere sahip sihirbazlar Orcs Must Die! Unchained’te geniş bir kahraman sınıfı seçeneği sunar. Her birinin kendine özel yetenek ve sihirlerinin birlikteki diğer ekip üyeleri de göz önünde bulundurularak taktiksel açıdan avantajlı kullanımı zafer kazandırır. Oyuncuların hizmetine sınıflara özel silahlar, yetenekler ve sihirlerin yanında çok sayıda tuzak sunulur. Bunlar arzu edildiği zaman oyunda geliştirilebilir.

Aşağıdan oyunun PlayStation 4 sürümüne ait tanıtımı izleyebilirsiniz.