Razer, Gamescom’da DeathStalker Chroma’nın Çıkışını Duyurdu

0
43 views

Şu sıralar Almanya’nnın Köln şehrinde devam eden Gamescom‘da oyuncu ekipmanları ve yazılımlarıyla kendinden söz ettiren Razer, lansman sırasında Razer DeathStalker Chroma’nın çıkışını duyurdu.

Razer-DeathStalker-chroma-3

DeathStalker Chroma benzerlerine göre daha yüksek performanslı, ince chiclet tarzı tuşları istediğiniz şekilde ayarlanabiliyor ve üç adet ayarlanabilir ışıklandırma alanına sahip.

Razer-DeathStalker-chroma

DeathStalker klavye piyasada kısa tuş mesafesi, hızlı basışları ve 10 tuşa aynı anda basma özelliği (standart klavyelerde bu özellik 3 tuşla sınırlı) sayesinde “sıfır gecikmeli klavye” olarak tanınıyor.

Razer-DeathStalker-chroma-2

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Razer DeathStalker Chroma, diğer chiclet tarzı oyun klavyelerinden daha üstündür ve şimdi Chroma özelliğine kavuştuğu için ayrıca mutluyuz” diyor. Min-Liang Tan: “Ultra ince şekil faktörü sayesinde parmaklarınızın tuşlar arasında uçtuğunu hissedeceksiniz ve bir yandan da Chroma özellikleri sayesinde kendinizi ekipmanınızla ifade edebileceksiniz. Razer Synapse özellikleri de katılınca, oyuncular uzun zamandır bekledikleri klavyeye kavuşmuş oldu bence.