Razer Kraken PRO Yeni Ses ve Mikrofon Özellikleriyle Güncellendi

0
37 views

Oyuncu ekipman ve yazılımlarında dünya lideri olan Razer, dünyanın en popüler eSpor kulaklığı olan Razer Kraken Pro’ya yeni özellikler ekleyerek bu sevilen oyuncu kulaklığını neredeyse tamamen yeniledi. Razer Kraken Pro’da içeri katlanabilir kulaklığın yanısıra artık, ses yükseklik ayarlarını yapmak ve mikrofonu sessize almak için in-line kumanda da var.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, eSporcuların vazgeçilmezi olan Razer Kraken Pro’nun geliştirilmesi hakkında şunları söyledi: “Razer Kraken Pro ciddi oyuncuların bir kulaklıkta ihtiyaç duyabileceği her şeyi kapsıyor. In-line kontrollerin eklenmesiyle birlikte, eSporcular arasında en popüler kulaklık olan Razer Kraken Pro eskisinden çok daha fonksiyonel bir hale geldi.”

Yeşil, siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan Razer Kraken Pro, en mükemmel konforu sağlamak için uzun süreli kullanıma uygun bir şekilde ayarlanmış ağırlık, fonksiyonellik ve performansla tasarlandı. Kafa ergonomisine göre geliştirilen ve kulağı sararak üstün ses izolasyonu sağlayan kulaklık sayesinde, uzun süreli oyun seanslarında, antremanlarda ve turnuvalarda kusursuz oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Razer Kraken Pro green

Razer Kraken Pro, Razer’ın ünlü ses ailesi Kraken’a mensup. Ailenin diğer üyeleri arasında, USB ile güçlendirilmiş, 16.8 milyon ayarlanabilir renk seçeneğiyle Razer Kraken 7.1 Chroma ve Xbox One kullanıcıları için özel tasarlanmış Razer Kraken for Xbox da var.

Razer Kraken Pro Haziran ayı içinde tüm dünyada ve RazerZone.com’da satışa sunulacak.

Ürün özellikleri:

  • Uzun süreli kullanım için optimize edilmiş ağırlık
  • Tamamen içeri katlanabilir mikrofon
  • In-line ses yükseklik ayarı ve mikrofon mute kumandası
  • En yüksek kalite oyun sesleri için güçlü sürücüler
  • Maksimum konfor için yakın kulak hoparlörü tasarımı
  • iPhone, Android ve mobil cihazlara uyum
  • Maksimum taşınırlık için katlanabilir kulak hoparlörü
  • PC bağlantısı için dağıtıcı adaptör/uzatma kablosu

Razer Kraken Pro’yu daha yakından tanımak için: http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-kraken-pro.