S.K.I.L.L. – Special Force 2‘ye Yeni Lig Sistemi Geliyor!

0
42 views

Special-Force-2

Allstars Cup 2014 Finali’nin ardından Gameforge S.K.I.L.L. – Special Force 2’deki E-Spor’a ağırlık vereceğini duyurdu

Alman oyun şirketi Gameforge, Electronic Sports League (ESL) işbirliğiyle mevcut ürünleri çeşitli etkinlikler ve liglerle genişletiyor. Ana odak noktasını tüm S.K.I.L.L. – Special Force 2 klanlarının kral sınıfı olan ESL S.K.I.L.L. Pro League oluşturuyor. En iyi ekipler burada iki sezon boyunca toplam 30.000 Euro para ödülü için mücadele eder. Birinci sezon bu yılki gamescom’da gerçekleşecek olan finalle sona erer. Tüm ESL lig ve Cup’larının toplam para ödülü 2015 yılında 56.000 Euro’yu buluyor.

Tutku ve S.K.I.L.L.

ESL Major League sevilen ve çok başarılı ESL Euro Series ve Allstars Cup formatlarının yerine geliyor. En iyi iki klan sezon başına dağıtılan 3.000 Euro para ödülüyle ESL Pro League’e yükselir. E-Spor alanında kendini geliştirmek isteyen S.K.I.L.L. – Special Force 2 klanları ESL Open League ve ESL Open Cup sayesinde aradığını bulacak. Bu karşılaşmalarda “Good Luck & Have Fun” sloganına uygun olacak şekilde mücadelelere kolay bir başlangıç temel hedeftir. ESL Open League ise daha yüksek liglerin önünü açar.

Sevilen Go4S.K.I.L.L. Cup’ları Aralık ayından beri ESL Major Cup olarak sınıflandırıldı ve 2015 yılı boyunca da böyle devam ettirilecek. Bu karşılaşmalar her Pazar günü tüm klanlara 200 Euro’luk bir para ödülü kazanma şansı sunuyor.