Silkroad Online’ın Steam’e Gelme İhtimali Var(!)

5
170 views
silkroad online steam

İlk olarak 2005 yılının Ekim ayında çıkışını yapan MMORPG oyunu Silkroad Online, Koreli yapımcı firma Joymax‘ın oyun politikası yüzünden son dönemlerde çöküşe geçtiğini hepimiz biliyoruz.

Avrupa ve Doğu Asya ülkelerinde 250 milyonu aşkın oyuncu kitlesine hitap eden Silkroad Online, Private Server’lar (PVP Server) ile bu sayı 500 milyonu aşıyor.

Knight Online Steam’e geçti, Silkroad Online neden geçmesin!

Geçtiğimiz aylarda Knight Online’ın Steam’e gelmesi ile kafalarda acaba Silkroad Online‘da Steam için yayınlanır mı sorusu ortaya çıktı. International Sro (iSro) olarak şuanda aktif olan 13 sunucusu bulanan Silkroad Online‘ın yeni bir hamle yaparak oyunu tıpkı Knight Online gibi Steam geçirmesi hayranı mutlu edecek gibi duruyor. Çeşitli forumlarda açılan konuları göz önünde bulundurursak Silkroad Online hayranları Steam’e sıcak bakıyor.

Özellikle efsane level sınırı olarak bilinen 80 Cap’ın (8 degree) gelmesi Silkroad Online’ın yeniden şahlanmasına sebep olacağına inanıyoruz. [Şahsi fikrim] Eğer Silkroad Online, Steam ile anlaşır 80 level sınırı ile bir sunucu açarsa kesinlikle oynarım. Bakalım ilerleyen günlerde Knight Online gibi Silkroad Online‘da Steam geçer mi?

Sizinlerin de bu konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz..

[BONUS] Duygulanacağınızı tahmin ediyorum.