Subway Surfers Oyunu PC de

0
37 views

oyun ejderi

Telefon oyunları arasında en çok beğenilerek oynanan Subway Surfers oyununun  bilgisayar versiyonunu OyunEjderi.COM da klavye yardımıyla kolayca ve zevkle oynayabilirsiniz. Dünya tarafından kabul görmüş milyonlarca kez indirilip oynanan Subway Surf oyununu oynarken çok eğleneceksiniz. Atlayarak, zıplayarak, Sağa Sola kaçarak bazı yerlerde kaykay yardımıyla uçarak ilerleyeceğimiz bu oyunda yakalanmadan ilerlemek önemli. Arkanızdan sizi yakalamak için kovalayan bir güvenlik görevlisi var ve siz yavaşlarsanız, sizi yakalaması an meselesi. Çok heyecan verici subway surf oyununda heyecan ve eğlencenin doruklarında olacaksınız. Oyun anlayışına farklı boyut kazandıran oyunejderi.com sitesinde subwaysurf ile ilgili benzer diğer oyunlarını da inceleyip oyun zevkinize devam edebileceksiniz. Farklı kategorilerde özenle oynanılarak seçilmiş oyunlarda mevcut, ekibimiz oyunları yayınlamadan önce oynayıp analiz yaparak seçiyor, oyunla ilgili bilmeniz gereken oyun açıklamalarını yaparak sizleri oyun hakkında bilgilendiriyor.

Subvey Surf oyununda yapmanız gereken, zıplayarak altın paraları toplamak, bunu yaparken karşıdan gelen trenlere, önünüze çıkan engellere, arkanızdan sizi kovalayan güvenlikçiye dikkat ederek, ilerlemek. Anlatırken kolay ama oyun biraz zorlayabilir, subvay oynayanlar bilirler çok heyecan verici bir oyundur. Bölüm ilerledikçe parkurlar zorlaşıyor ve bölüm geçmesi biraz daha zorlaşıyor. Subway surfers oyununu telefonda oynarken zorlanabilirsiniz ama Bilgisayar ortamında oynarken klavye olduğu için daha kolay oynanabiliyor. Oyun sitelerinde öncü olan Oyun Ejderi benzer Cep Telefonu oyunlarının büyük bir kısmını sizler için hazırlıyor ve ekibi tarafından sizlerin beğenisine sunuyor.

Akıllı telefonları her ortamda kullanabiliyoruz fakat Telefonda oynadığınız hiçbir oyundan bilgisayar ekranındaki kadar zevk alamayacağınızı düşünüyoruz. Hem ekran küçüklüğü yavaşlığı karanlık görüntüsü telefonlardaki oyun zevkini bitiriyor. Akıllı Telefonlardaki oyunlardan beğenip te oynamak istediğiniz oyunlar olur ise bize iletişim bölümünden talep oluşturabilirsiniz, sizin için oyun editörlerimiz istediğiniz oyunu sizlerin hizmetine sunacaktır.

Oyun Ejderi sitesinde keyifli vakit geçirmenizi dileriz, keyifli oyunlar…