Tom Clancy’s The Division İncelemesi

Toplum düştüğünde, biz yükseliriz.

6
3415
The Division inceleme puanlari

Daha dün.. Kâğıt para gücün gerçek sembolüydü. Fakat bugün.. Yıkımdan başka hiçbir anlamı yok. Bizi koruyan ne bir asker ne de bir hükümet kaldı.

Fakat bu.. Dün de kaldı. Oyun sahalarımız, bugünlerde savaş alanlarımız haline geldi. Dün..Yaşamakta mutlu olduğum bu şehir. Şimdi hayatta kalmak için çarpıştığımız şehir oldu. Çünkü dün.. Sıradan vatandaşlardık. Fakat bugün.. Division´un bir parçasıyız. Toplum düştüğünde, biz yükseliriz.

Tom Clancy

Tom Clancy emekli bir MI6 ajanıdır. Emekliliğinden sonra tüm dünya da ünlenen kitaplarıyla filmlere ve oyunlara da ilham kaynağı olmuştur. Tom Clancy furyası ilk olarak Rainbow Six ile başlamıştı ki bu, ilk dönemlerde hiç ummadığımız bir anda pencereden içeri uçup kafayı gözü yaran bir taş etkisi bırakmıştı. Ki “özel harekâtın” ne menem bir şey olduğunu, taktiksel FPS tarzını ilk kez onunla görüp tatmıştık. FPS türünde daha üzerinde dumanı tüten Ghost Recon´dan çok önce PS1´in krallığının hüküm sürdüğü dönemde Splinter Cell gibi kült bir serinin başlangıcını yapması, Tom Clancy evreninin nasıl bir başarı elde edeceğinin en güzel örneğiydi. Rainbow Six kavramını bozmadan çok oyunculu taktiksel harekât deneyimini yaşatan Ubisoft, bu sefer bizleri MMO iddiasında bulunan The Division´un mahvolmuş evreniyle yolculuğumuzu devam ettiriyor.

Tom-Clancys-The-Division-inceleme

6 Yorumlar

  1. Öncelikle The Division incelemeniz güzel olmuş elinize sağlık. Ancak sitenizin oyun için yapmış olduğu artı+ ve eksi- yönleri yada puanlamasını göremedim. En azından benim gibi diğer kullanıcılar da merak edebilir. Teşekkürler.

  2. Abi bişi sorucam oyun güzel anladık. Ubisoft bu oyunla beraber kendini aşmış. (ki biraz zor oluyor) ee etrafta şimdiye kadar sattığı en fazla oyun The Division olmuş. Ama yani arkadaş bu kadar çabuk lvl atlama olmasaydı iyi olurdu. Birde hala şu bazı bugladı çözemediler.

  3. Oyunu aldım. Tamamda abi o kadar abartılcak birşey yok. Ancak oyunun bazı yerinlerinde çok zorlandım. Açıkcası bazı gelen elitler kan kusturuyor.

    • Aha oyunun gerçekten bazı yerleri çok zor gibi duruyor. elitler dediğinizi tam olarak açıklarmısın?

  4. Arkadaş Ubisoft kendini The Divisionla aşmışş. Gerçekten grafikleri bir harika. Arkadaşımla beraber oynama fırsatı buldum. Kesinlikle bende satın alacağım. Özellikle o sis ve kar tipi efektleri nedir arkadaş ya..

  5. Tam anlamıyla inceleme olmamış. Ancak emeğinize sağlık. The Divisionı 3 gün önce aldım dün oynama fırsatı bulabildim. Oyunun hoşuma gitmediği tek yeri karşımıza çıkan elemanları öldürmekte çok zorlanmamız. Kafayı headshot attığım halde banamısın demiyor yani bunu biraz daha gerçekçi yapsalarmış iyi olurmuş. Neyse teşekkürler oyuncu portal.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here