Tom Clancy’s The Division İncelemesi

Toplum düştüğünde, biz yükseliriz.

6
146 views
The Division inceleme puanlari

Daha dün.. Kâğıt para gücün gerçek sembolüydü. Fakat bugün.. Yıkımdan başka hiçbir anlamı yok. Bizi koruyan ne bir asker ne de bir hükümet kaldı.

Fakat bu.. Dün de kaldı. Oyun sahalarımız, bugünlerde savaş alanlarımız haline geldi. Dün..Yaşamakta mutlu olduğum bu şehir. Şimdi hayatta kalmak için çarpıştığımız şehir oldu. Çünkü dün.. Sıradan vatandaşlardık. Fakat bugün.. Division´un bir parçasıyız. Toplum düştüğünde, biz yükseliriz.

Tom Clancy

Tom Clancy emekli bir MI6 ajanıdır. Emekliliğinden sonra tüm dünya da ünlenen kitaplarıyla filmlere ve oyunlara da ilham kaynağı olmuştur. Tom Clancy furyası ilk olarak Rainbow Six ile başlamıştı ki bu, ilk dönemlerde hiç ummadığımız bir anda pencereden içeri uçup kafayı gözü yaran bir taş etkisi bırakmıştı. Ki “özel harekâtın” ne menem bir şey olduğunu, taktiksel FPS tarzını ilk kez onunla görüp tatmıştık. FPS türünde daha üzerinde dumanı tüten Ghost Recon´dan çok önce PS1´in krallığının hüküm sürdüğü dönemde Splinter Cell gibi kült bir serinin başlangıcını yapması, Tom Clancy evreninin nasıl bir başarı elde edeceğinin en güzel örneğiydi. Rainbow Six kavramını bozmadan çok oyunculu taktiksel harekât deneyimini yaşatan Ubisoft, bu sefer bizleri MMO iddiasında bulunan The Division´un mahvolmuş evreniyle yolculuğumuzu devam ettiriyor.

Tom-Clancys-The-Division-inceleme