Trump Towers’ta Oyun Festivali Başlıyor

0
39 views

trump_avm_oyun_festival

Bölgenin en büyük oyun etkinliği GameX, Türkiye’nin ilk AVM oyun festivalini gerçekleştirmek adına Trump Towers ile buluşuyor. 17-18-19 Mayıs tarihleri arasında Trump Towers’ın 1.500 metrekarelik Sergi Salonu’nda gerçekleşecek olan GameX in Trump; S2 Son Silah, League of Legends, NFS ve FIFA oyun turnuvaları, Riot Games cosplayer’ları, önemli donanım firmalarının aktiviteleri, FRPNET’in fantastik dünyası ve RedBull’un oyun simülatörleri ile daha önce gerçekleşmemiş bir AVM oyun festivalini hayata geçiriyor.

Joygame’in ve S2 Son Silah’ın sponsorluğunda gerçekleşecek olan Pit10 ve Sansar Salvo konserinin yanı sıra, toplam değeri 15.000 TL’yi geçen ödüllerle Türkiye’nin en iyi takımlarını buluşturan S2 Son Silah Euro-Cups Büyük Finalleri de, Pazar günü GameX in Trump’ta yapılacak.

GameX in Trump’ın resmi sitesi www.gamexnow.com/trump adresinden Medianova işbirliği ile 3 gün boyunca canlı olarak yayınlanacak olan etkinlikte, cosplayer’ların yanı sıra 1v1, 2v2, 3v3 League of Legends turnuvaları ve hediye dağıtımları ile şenlenecek olan ana sahne, oyun turnuvalarının ve çeşitli aktivitelerin gerçekleşeceği LEVEL standı, masaüstü oyunların ve FRP’nin fantastik dünyasına giriş yapmanızı sağlayacak olan FRPNET alanı, RedBull’un Gran Turismo 5 içerikli yarış simülatörleri, LEVEL’ın oyun turnuvaları, aktiviteleri ve dergi dağıtımları, Aral Game’in Xbox 360 kiosk’ları katılımcıları oyunun her türüne doyuracak.

Üstün bilgisayarlar üretmesiyle tanınan Arma, lider güvenlik yazılımı Kaspersky, grafik teknolojileri denince akla gelen ilk isim NVIDIA, NFS turnuvaları düzenleyecek olan Kingston ve Monster Notebook ve son dönemde çıkarttığı ön ödemeli kart ile oyuncuların gözdesi haline gelen PaybyMe oyuncu odaklı son ürünlerini tanıtmak üzere GameX in Trump’ta yer alacaklar.

17 Mayıs Cuma günü 12:00’da açılacak olan GameX in Trump, ilk gün 19:00’da sona erecek. GameX in Trump, 18-19 Mayıs günlerinde ise 11:00 – 20:00 arası ziyarete açık olacak.

Basın Bülteni.