Türk Yapımı Half-Life Filmi Geliyor!

0
46 views

Half-Life

Bir zamanların efsanevi oyunu olan Half-Life‘ın hayran yapımı filmlerini oldukça görüyoruz. Ancak bu sefer ülkemizden bir yönetmen, kurduğu ekiple Valve‘in ünlü oyunu için bir film çekiyor.

Belki duydunuz belki duymadınız fakat bu proje gerçekleşiyor! 1992 doğumlu Tiberhan Ergün bir Half-Life hayran filmi çekmek için kolları sıvamış, üstelik yayınladığı videolar ve hazırladığı site ile ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor. The Fall Down Of Evolution ismini taşıyacak olan filmin resmi sitesine göre ekip daha önce Lambda Protocol ismiyle bir Half-Life serisi duyurmuş fakat bunu çeşitli aksaklıklar sebebiyle iptal etmek durumunda kalmış. Ancak altı kişiden oluşan bu genç ekibin biraz yardımınıza ihtiyacı olabilir.

Half Life: The Fall Down of Evolution filminde genç bir askerin başından geçen olaylara yer veriliyor. Black Mesa’da gerçekleşen olaylardan sonra combine ırkı ile çatışan genç onbaşının hayatı yedi saatlik istilanın ardından tamamen değişir.

Filmin yapımına katkıda bulunmak istiyorsanız yardımcı olabileceğiniz alanlara resmi siteden ulaşabilir, ayrıca filmle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. Fragmanı izledikten sonra siz de bu iddialı ekibin çalışmasını merakla bekleyeceksiniz.