Wargaming, Anayurdun Çağrısı Etkinliğini Başlatıyor!

Tank tarihine saygı duruşu.

0
44 views

Wargaming şu günlerde ilk tank çarpışmasının üzerinden 100 yıl geçmesini yapılacak etkinliklerle saygı duruşunda bulunuyor. 1916 yılında Mark I adındaki tank ilk kez savaş cephelerinde bulunmuştu. Yapımcı firmada tarihte önemli yeri olan bu olaya saygısını gösteriyor. Bu etkinlikte oyuncular bir dizi görevi tamamlayarak, T-54 First Prototype’dan ilham alınarak tasarlanan 7. Seviye Premium orta tankı Motherland’i (ing. Anayurt) elde etmeye çalışacaklar.

Anayurdun Çağrısı” adı verilen ve birbiriyle bağlantılı zincir görevleri seçen oyuncular, başarıyla tamamlanan her görevin sonunda çeşitli ödüller kazanacaklar. Bütün görevleri tamamlayan oyuncuları ise etkinliğin en büyük ödülü olan Premium tank Motherland bekliyor olacak. Tankı elde eden oyuncuları bekleyen bir sürpriz daha var: Motherland Özel Görevleri. Motherland tankı ile yapılacak bu görevlerde altın, iki katı mürettebat deneyimi ve özel madalyalar sizleri bekliyor olacak.

Wargaming Chicago-Baltimore ofisi Kreatif Direktör’ü TJ Wagner, etkinlikle ilgili görüşlerini, “Wargaming’in geliştirici ekibi bu etkinlik dizisi ile Tankla Geçen 100 Yıl oyunlarının startını veriyor. Bu özel etkinlik aracılığıyla oyundaki en güçlü tanklardan birini kazanma fırsatı sunuyoruz. Ayrıca birçok ekstra ödülümüz mevcut. Oyuncuların Motherland’i elde etmek için yarışırken ve tankı kullanmaya başladıktan sonra çok eğleneceklerine inanıyoruz,” şeklinde dile getirdi.

Etkinlik boyunca konsol oyuncuları, tarihi çarpışmalar olan Prokhorovka ve Caucasus savaşlarını PvE olarak yaşama fırsatı elde edecek. Son olarak iki yeni harita Ghost Town ve Mountain Pass (Summer) ile Sovyet tankları 7. seviye ağır tankı IS-2 ve yine 7. Seviye tank destroyeri ISU-122S de sizleri bekliyor.