DarkOrbit Türkiye Şampiyonası Yakında Başlıyor!

0
57 views

Birbirinden iyi takımların kıyasıya mücadelesini içeren DarkOrbit Türkiye Şampiyonası, 2 Mayıs’ta Ankara – 3 Mayıs’ta İstanbul internet kafe elemeleriyle başlıyor!

Toplamda 6 Sunucu ve 2 Şehir elemesinden oluşan şampiyona, oldukça zevkli karşılaşmalara evsahipliği yapacak. Her sunucudan 32 takımın yarışacağı bu şampiyonada bir takım 5 asil ve 2 yedek oyuncudan oluşmaktadır.

DarkOrbit Turkiye sampiyonasi

Ankara ve İstanbul elemelerine katılamayan oyuncular, Server elemelerine katılabilirler, böylece internet olan her yerden takımları ile birlikte savaşabilecekler. Sunucu elemeleri için tarihler;

9 Mayıs : TR1 – TR2
16 Mayıs : TR3 – TR4
23 Mayıs : TR5 – TR6
30 Mayıs : Sunucu Finalleri
6 Haziran : Türkiye Büyük Finali

Oyuncuların büyük ilgi gösterdiği bu şampiyona için özel bir şampiyona haritası tasarlandı ve özel donanımlı gemiler oluşturuldu.  İki düşman klanın birbirlerine karşı vereceği hayatta kalma mücadelesi herkesin nefesini kesecek. Klan liderleri kıyasıya bir savaşın içine ordusunu  sürüklerken karşılaşmaları izlemeye gelen oyuncularda bu muhteşem çarpışmaları izleme keyfinin yanı sıra süpriz hediyeler de kazanacaklar.

İlk elemelerin ardında finale kalacak olan 2 il şampiyonu takım  ve 6 server şampiyonu takım  BÜYÜK FİNAL’de TÜRKİYE ŞAMPİYONU olmak içi kıyasıya bir mücadeleye girecek. Bu zorlu karşılaşmaların ardından Başarılı olan 3 takımı büyük para ödülleri bekliyor.

1. Olan Takıma toplamda tam 10.000 TL para ödülü!
2. Olan Takıma toplamda tam 5.000 TL para ödülü!
3. Olan Takıma toplamda tam 2.500 TL para ödülü!

En güçlü oyuncuların bile zorlanacağı bu büyük organizasyona herkes davetlidir. Turnuvaya turnuva.darkorbit.com adresinden kayıt olabilirsiniz.

-Basın Bülteni