League of Legends’dan Birimiz Hepimiz İçin Ayna Modu Geliyor!

0
41 views

ziggs_vs_ziggs

Hepimizin beğenerek oynadığı League of Legends‘ın oyun modu olan “Birimiz Hepimiz İçin” oyun modu şimdi biraz değişik versiyonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. LoL‘un sitesinden bugün yapılan açıklamaya göre yeni oyun modu için yapılan değişikler belirtildi.

Yeni oyun modunda nasıl oynayacağımızı biraz daha iyi anlamak adına sizlerle bu bilgileri paylaşacağız.

*Sihirdar Vadisi yerine bu sefer kozlarımızı Sonsuz Uçurumda paylaşacağız.
*Sadece kendi takımımızda aynı Şampiyona sahip olmak yerine artık 2 takımda aynı Şampiyona sahip olacak(Nasıl çalışıyor derseniz mesela 1. Takımda 3 kişi Leona seçti ve 2. Takımda 4 kişi Jinx seçti diyelim. Sonuç olarak bütün oyuncular %30 ihtimalle Leona %40 ihtimal ile Jinx oynayacaklar.).
*Bu modu oynayan herkes Birimiz Hepimiz İçin simgesine kalıcı olarak sahip olacaklar.
*Takımınızda cömert bir oyuncu var ise 150 RP karşılığı o maç için takımınıza Savaş Takviyesi alabilcek ve bu Savaş Takviyesi o Şampiyonun mağazada olan bütün Kostümlerini geçici olarak kullanmanızı sağylayacak ve 100 İP takviyesi verecek bedeli is 150 RP.
*Birimiz Hepimiz İçin Ayna Modu 29 Mayıs-8 Haziran arasında oynanabilecek.

Bakalım ne tür bir deneyim ve eğlence bizi bekliyor ? 5 vs 5 Leona? Yoksa 5 vs 5 haritanın her yerine ulti atan Jinx? Ya da hangi takımın daha önce 6. Seviye olmasının oyunun kaderini değiştireceği 5 vs 5 Karthus. Gelecekte göreceğiz!