Wolfteam Bedava Nakitli Çarlar 2015

4
123 views
wolfteam

Savaş ve aksiyon temalı online oyun denildiği zaman benim için en iyi oyunlardan bir tanesi Wolfteam oyunudur. Nedeni ise oyunda bir ekip olarak hareket etmek zorunda olmanız. Yani hiç kimse oyunda tek başına kalmıyor. Ayrıca oyunda hem silahla savaşabiliyor hem de kurda dönüşerek rakiplerinize arkadan sinsice yaklaşabiliyorsunuz. Bu nedenle Wolfteam oynamak benim için oldukça eğlenceli. Tabi tam manasıyla eğlenebilmeniz içinde iyi bir karakterinizin olması gerekiyor. Nitekim bende kendime iyi sayılabilecek bir karakter yaptım. Tabi siz benim gibi uğraşmak istemeyebilirsiniz. Eğer doğrudan hazır çarları alarak oynamak isterseniz o zaman wolfteam bedava çarlar size bu konuda yardımcı olacaktır.

Wolfteam bedava çarlar dediğim andan itibaren birçoğunuzun aklına oyundaki en iyi çarları bedavaya alabileceğinizi düşündüğünüzü duyar gibiyim. Ancak benim bahsettiğim böyle bir şey değil. Zaten ücretli olan çarlara sahip olmak hileye girer ve bunun sonucu da hesabınızın banlanmasıdır. Ancak benim size bahsedeceğim hile değil. Tamamen yasal olan bir şey.

Wolfteam Bedava Çarlar Nasıl Kazanılır ?

Wolfteam uzun bir süredir oynandığı için bu oyunu sizin benim gibi oynayan milyonlarca kişi var. Ancak herkes oyunu sürekli oynamıyor. Belirli bir süreden sonra çoğu kişi sıkıldığı için oyunu bırakmaktadır. Oyunu bırakanlar ise çarlarını başkaları kullansın diye çeşitli sitelerde paylaşmaktadırlar. İşte bu çarlara 2015 wolfteam çarlar deniliyor. Eğer sizde yeniden bir çar oluşturmanın ve rütbesini yükseltmenin benim gibi can sıkıcı olacağını düşünüyorsanız bu çarları kullanabilirsiniz. Ayrıca aklınıza çarlar ya geri alınırsa diye bir endişe gelmesin. Paylaşılan çarlar sahipleri tarafından bırakılmış olan çarlardır. Ayrıca şifresini değiştirerek sizden başkasının girmesini de engelleyebilirsiniz. Eğer sizin de elinizde oynamadığınız çarlar varsa bunları yazının altına yorum olarak bırakabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılarda sizin çarlarınıza girerek oynayabilirler. Eğer sevap işlemek istiyorsanız sizde wolfteam şifresi değişmeyen çarlar bulduğunuzda diğer kullanıcılar ile paylaşın ki onlarda nasiplensinler.