Studyokan 3D Modelleme

0
38 views

3d-dış-cephe-modelleme

Üç boyutlu görselleştirme çalışmaları ile meslek hayatına adım atan Studyokan, sekiz yıl önce İstanbul’da kurulan, dijital mimari görselleştirme çalışmaları yapan bir mimarlık atölyesidir. Gelişen teknoloji ile mimari, endüstriyel tüm ürünlerin, imalat aşamasından önce üç boyutlu modelleme çalışmaları ile müşterinin beğenisi ve sorgusuna sunulması imkan dahiline ulaştı.

Studyokan, işverenlerinin proje aşamasında aktif katılımlarını prensip edinen bir mimarlık atölyesidir. Nihai sonuca ulaşmadan önce, müşterinin beğenileri hedef alınarak yapılan sunumlar dahilinde projenin başarıya ulaşması hedef alınır. Final projesi, zengin ve foto gerçekçi sunumlar ile iş verenlerin müşterilerine kendi projelerini en iyi ve işlevsel şekilde sunmalarına imkan verir.
Piyasanın ihtiyacı olan kalifiye eleman yetiştirme konusuna da yatırım yapan Studyokan, mimari görselleştirme programları konusunda özel dersler düzenleyen bir platform halini almıştır. Sektörün yıldızlarını hedef alan kurum, saygın sanatçı ve Cg artistler ile birlikte eğitim programları düzenlemektedir. Eğitimi verilen programlar, 3ds max, Photoshop, cinema 4d, revit, sketchup, maya, autocad, after effects v.b yer almaktadır.

Studyokan mimarlık atölyesi, Dış mimari, iç mimari, endüstriyel ürünler, fuar standları, peyzaj mimari konularında tasarım, 3d modelleme ve 3d animasyon hizmetlerini profesyonel olarak vermektedir.

vray-mekan

Dış mimari; müteahhitlerin müşterilerine uygulama aşamasından önce binalarının nasıl görüneceği konusunda fikir veren dış cephe görselleştirme sunumları, zamanı ve parayı oldukça tasarruflu kullanmamıza yol açan bir hizmettir. Bu şekilde müşterinin istediği sonuçtan aykırı sonuçlara ulaşılmasına izin verilmez, projenin başarılı ve ekonomik olarak icra edilmesi sağlanır.
İç mimari; özellikle tanıtım kataloglarında, reklam satış ofislerinde, örnek dairelerin imal edilmeden 3d ortamda modellenerek müşterilere sunumunun yapılması imkan dahiline gelmiştir. Üst düzey sunumlarla proje aşamasında müşterilere satış yapılabilmesine imkan veren bu reklam faaliyetleri, kuşkusuz yatırımcılar için çok caziptir.
Mobilya modelleme; her mevsim yenilenen mobilya katalogları, dijital ortamda 3d modelleme yöntemleri ile, uygulanmaya gerek kalınmadan dijital ortamda üretilir ve foto realistik sunumlarla gerçeğinden ayırt edilemeyecek sonuçlara ulaşılabilir. Bu sayede hem para hem de zaman tasarrufuna gidilerek, oldukça kısa sürede yeni mobilya katalog sunumları hazırlanabilir.
Bu ve daha fazla hizmete ulaşmak için http://www.studyokan.com sitesinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.