Teknoloji Haberlerini Kaçırmayın

0
41 views

logo2015 yılının ilk çeyreğini bitirmek üzere olduğumuz bu günlerde yine hızlı bir teknolojik gelişmenin içine girdik. Her yıl olduğu gibi bu yılda gerçekleşen mobil dünya kongresi (MWC2015) ile günümüz teknolojilerini görüp, geleceğe dair ipuçları alıyoruz. Hatta bir anda o kadar çok teknoloji haberleri geliyorki takip etmek imkansız sanıyordum. Ancak keşfettiğim yeni site sayesinde tüm teknoloji haberlerini takip edebiliyorum. tavsiyelazim.com sizlere gündemdeki tüm teknoloji haberlerini ve fazlasını sunuyor.

Siteyi ilk gördüğümde tasarımı ile dikkatimi çekmişti. Ve aradğımı bulduğum için bir yere kaydetme ihtiyacı duymuştum. Daha sonra belirli aralıklarla takip edip içeriği hakkında bilgi almaya karar verdim. Daha sonra kendimi hergün girerken buldum. Nedeni ise sitenin sürekli güncel tutulmasıydı. Her girdiğimde sürekli olarak farklı haberler ve yazılar sitede yer alıyordu ve tüm günceli yakamaya başladım. Sizlerinde hoşuna gideceğine ve teknoloji haberlerini buradan takip edeceğinize eminim.

Dediğim gibi site içeriğinde sadece teknoloji haberleri yer almıyor. Takip etmeye başladıkça fazlasına da ulaşmaya başladım. Zamanla dikkatimi çeken diğer nokta da oyun haberleri oldu. Gördüğüm kadarı ile site yeni açılmasına rağmen kısa zamanda günceli yakalamayı başarmış. Tıpkı teknoloji haberlerinde olduğu gibi oyun haberlerinde de güncel olarak bilgiler sunulmaya başlanmış ve gerçekten hoşuma gitti. Çünkü sitenin yazarları yazdıkları yazılar ve yazıların zamanları önem veriklerini gösteriyorlar. Gördüğüm kadarı ile gece 3’te bile yazılar girilmiş. İnsan gerçekten emek verdiklerini görebiliyor.

Aynı zamanda sadece haberleri giren sıkıcı siteden olmaktan uzaklaşmayı başarmış olan tavsiyelazim.com, zayaretçilerine çeşitli tavsiye ve önerilerde bulunuyor. İlk dikkatimi çeken noktalardan biri de çeşitli öneriler ve incelemeler yaptıkları android oyunlar oldu. Gerçekten bu sayede eğlenceli oyunlar keşfedip, zamanınızı harika geçirebiliyorsunuz.

Bir yandan da sinema ve dizi severler de unutulmamış. Çeşitli film önerileri ve dizi önerileri ile kısıtlı zamanımı doğru kullanmak gerçekten çok hoş. Çünkü tüm öneriler izlemiş kişiler tarafından yapılıyor ve kategorilere ayrılmış yazılar sayesinde, herkesin zevkine göre bir film veya dizi bulması sağlanmış.

Genel olarak tavsiyelazim.com benim takip listeme çoktan girdi. Umarım sizin de hoşunuza gider ve takip edersiniz.